پارک مارکار بازپیرائی می شود

پارک مارکار بازپیرائی می شود

شهردار یزد در جریان بازدید از پارک مارکار با بیان اینکه شهر یزد بیش از هر چیز به فضای سبز و پارک نیاز دارد، تصریح کرد: از ابعاد مختلف توسعه فضای سبز، محل مناسب برای گذران اوقات فراغت، مسائل زیست محیطی و کاهش آلودگی هوا، یکی از ضروریات است که می تواند تحولی در منطقه ایجاد کند.

به گزارش روابط عمومی منطقه دو شهرداری یزد – جمال الدین عزیزی از بازپیرایی پارک مارکار خبر داد و هدف از این بازدید را ارزیابی و اطلاع دقیق از نواقص و ایرادات موجود در راستای رفع این نواقص عنوان کرد.

شهردار یزد خاطرنشان ساخت: این امر موجب شده تا شهرداری هرچه سریعتر در جهت افزایش رفاه پارک ها و در نتیجه میزان رفاه و رضایتمندی شهروندان حرکت کند.

سید ابو الفضل کشفی مدیر منطقه دو شهرداری یزد نیز در این بازدید یاد آور شد: بازپیرائی و تکمیل پارک ها در محلات کم برخوردار و پرتراکم شهر از اهداف شهرداری است.

وی خاطرنشان ساخت: منطقه دو شهرداری یزد یکی از مناطق پرتراکم شهر است و این مسئله، ضرورت توسعه فضای سبز و پارک های محله ای در آن را دو چندان می کند.

در این بازدید چگونگی روند اجرایی طرح تکمیلی بازپیرائی کامل پارک مارکار و نیز ایجاد آبنما در استخر مرکزی آن و شروع بکار عملیات اجرایی کمپ مسافر در این پارک را مورد بررسی قرار گرفت.

آدرس کوتاه :