شهردار یزد تصریح کرد: آموزش شهروندی در خصوص مقابله با حوادث نقش بسزایی در افزایش کیفیت زندگی شهری دارد

شهردار یزد تصریح کرد: آموزش شهروندی در خصوص مقابله با حوادث نقش بسزایی در افزایش کیفیت زندگی شهری دارد

شهردار شهر جهانی یزد در دیدار مدیر عامل جمعیت هلال احمر استان با وی تصریح کرد: آموزش شهروندی در خصوص مقابله با حوادث نقش بسزایی در افزایش کیفیت زندگی شهری دارد.

به گزارش مدیریت ارتباطات و امور بین الملل شهرداری یزد – جمال الدین عزیزی در دیدار دکتر محسن حرازی زاده مدیر عامل جمعیت هلال احمر استان با وی، وظیفه اصلی هر دو دستگاه را خدمت رسانی به مردم عنوان کرد و افزود: این دو نهاد مکمل یکدیگرند و تعامل سازنده و تنگاتنگ، منجر به افزایش کیفیت زندگی شهروندان در شهر می شود.

شهردار شهر جهانی یزد بر لزوم آموزش شهروندی به شهروندان در خصوص مقابله با حوادث تاکید کرد و گفت: این نوع آموزش باعث کاهش هزینه های شهرداری چه به صورت مستقیم و چه غیر مستقیم خواهد شد.

وی خواستار انعقاد تفاهم نامه ای فی ما بین سازمان فرهنگی اجتماعی ورزشی شهرداری یزد با جمعیت هلال احمر استان در راستای توسعه آموزش شهروندی شد.

عزیزی تحقق این مهم را مستلزم همکاری دوجانبه دانست و با اشاره به ایجاد نشاط اجتماعی بین شهروندان، خاطر نشان کرد: با برگزاری جلسات و کارگاه‌های آموزشی و مهارتی از جمله در فضای پارک ها و اماکن عمومی شهری به این مهم دست یابیم.

دکتر محسن حرازی زاده مدیر عامل جمعیت هلال احمر استان یزد نیز در این دیدار ثمره فعالیت‌های هلال احمر را ترویج و نمود حس نوع دوستی و بشر دوستی در جامعه عنوان کرد و افزود: چه بسا با همکاری و تعامل با شهرداری یزد می‌توان این فعالیت‌ها گسترش بیشتری در بین شهروندان داشته باشد.

آدرس کوتاه :
رای شما
میانگین (0 آرا)
The average rating is 0.0 stars out of 5.