شهردار یزد بر لزوم استفاده از ظرفیت های دستگاه های مرتبط در جهت افزایش امنیت شهر تاکید کرد

شهردار یزد بر لزوم استفاده از ظرفیت های دستگاه های مرتبط در جهت افزایش امنیت شهر تاکید کرد

شهردار شهر جهانی یزد در رزمایش زنگ نشاط که با حضور فرمانده نیروی انتظامی استان و مدیران استانی و شهری یزد برگزار شد، بر لزوم استفاده از ظرفیت های دستگاه های مرتبط در جهت افزایش امنیت شهر تاکید کرد.

به گزارش مدیریت ارتباطات و امور بین الملل شهرداری یزد – جمال الدین عزیزی در این مراسم با بیان اینکه امنیت در جامعه باعث افزایش کیفیت زندگی شهروندان می شود، اظهارداشت: امنیت ارتباط مستقیمی با آرامش و آسایش مردم دارد و امروز این امنیتی که در شهر یزد وجود دارد برای مردم قابل درک و ملموس است.

شهردار شهر جهانی یزد اظهار امیدواری کرد: با برگزاری این رزمایش، فرزندانمان با کمترین دغدغه و بیشترین آرامش و در کمال صحت و سلامت بتوانند در سنگر مدرسه حضور پیدا کنند.

وی از نیروهای خدمات رسان شهرداری یزد که در انجام وظایف و فعالیت های شبانه روزی، تمام توان و تلاش خود را در جهت خدمت به شهروندان به کار بسته اند قدردانی کرد.

رزمایش زنگ نشاط با هدف پاکسازی محیط پیرامونی مراکز آموزشی از وجود فروشندگان مواد مخدر و معتادان متجاهر در آستانه سال تحصیلی جدید تحصیلی با محوریت مرکز فرماندهی نیروی انتظامی استان و همکاری شهرداری یزد و اداره کل آموزش و پرورش استان برای 22600 دانش آموزی که در 2 هزار مدرسه سطح استان تحصیل می کنند در محل ستاد فرماندهی نیروی انتظامی استان یزد آغاز شد.

گزارش تصویری را از اینجا ببینید

آدرس کوتاه :
رای شما
میانگین (0 آرا)
The average rating is 0.0 stars out of 5.