• دوشنبه، ۲۸ مرداد ۱۳۹۸
  • اوقات شرعی
  • وضعیت آب و هوا

رئیس سازمان فرهنگی اجتماعی ورزشی شهرداری یزد: چهار زمین ورزشی درون محله ای تا پایان سال جاری افتتاح می شود

رئیس سازمان فرهنگی اجتماعی ورزشی شهرداری یزد: چهار زمین ورزشی درون محله ای تا پایان سال جاری افتتاح می شود

رئیس سازمان فرهنگی اجتماعی ورزشی شهرداری یزد از افتتاح و بهره برداری چهار زمین ورزشی درون محله ای تا پایان سال جاری در یزد خبر داد.

به گزارش مدیریت ارتباطات و امور بین الملل شهرداری یزد، عباس ملازینلی رئیس سازمان فرهنگی اجتماعی ورزشی شهرداری یزد گفت: به مناسبت چهلمین سالگرد پیروزی انقلاب، چهار زمین ورزشی درون محله‌ای که شامل دو زمین ساحلی و دو زمین چمن است تا پایان سال جاری افتتاح می شود.

وی یکی از مهمترین معضلات ورزش همگانی استان یزد را عدم زیرساخت‌های مناسب عنوان کرد و افزود: این معضل در شهرستان‌هایی مانند یزد مشهود است و شاید خیلی توجهی نسبت به این مسئله در یزد نشده است.

ملازینلی با بیان این که شهرداری می‌تواند به عنوان یک نهاد مردمی و غیر دولتی زمین‌های متعددی را گرفته و سرمایه گذاری کند گفت: شهرداری با توجه به این فعالیت‌های عمرانی تحت نظر خود دارد می‌تواند در زمینه بهبود زیرساخت‌های ورزش همگانی استان یزد اقدامات قابل توجهی را انجام دهد.

وی اظهارداشت: شهرداری باید با در اختیار گرفتن زمین های دولتی بتواند فضای ورزشی ایجاد کند اما محدودیت هایی وجود دارد بنابراین لازم است در این زمینه دستور ویژه ای از سوی استاندار صادر شود.

رئیس سازمان فرهنگی اجتماعی ورزشی شهرداری یزد با اشاره به این که طی هجده ماه گذشته برنامه‌ریزی‌های منسجمی در راستای بهبود زیرساخت‌های ورزش همگانی استان یزد صورت گرفته است افزود: علی رغم این که شهرداری در راستای ایجاد این زیرساخت‌ها اعتبار بسیار خوبی را اختصاص داد، با یک چالش روبه رو شد زمین مناسبی که پراکندگی را در سطح شهر داشته باشد و بتواند این زیرساخت‌ها را ایجاد کند نتوانست بیابد.

وی خاطرنشان کرد: اگر امکان واگذاری پروژه‌های نیمه کاره در استان به شهرداری وجود داشته باشد امیدواریم با تسهیل این امر بتوانیم در توسعه فضاهای ورزشی استان یزد گامی موثر برداشته‌ایم.

آدرس کوتاه :