رئیس سازمان فرهنگی اجتماعی ورزشی شهرداری یزد عنوان کرد: مدیریت پل های عابر پیاده در ساختار تشکیلاتی سازمان تعریف نشده است

رئیس سازمان فرهنگی اجتماعی ورزشی شهرداری یزد عنوان کرد: مدیریت پل های عابر پیاده در ساختار تشکیلاتی سازمان تعریف نشده است

رئیس سازمان فرهنگی اجتماعی ورزشی شهرداری یزد با بیان اینکه مدیریت پل‌های عابرپیاده شهر یزد به این سازمان واگذار شده است، گفت: این موضوع در ساختار تشکیلاتی سازمان تعریف نشده است.

به گزارش مدیریت ارتباطات و امور بین الملل شهرداری یزد – عباس ملازینلی اظهار داشت: مدیریت پل‌های عابرپیاده سطح شهر یزد به این سازمان واگذار شده است در حالی که این موضوع در ساختار تشکیلاتی تعریف نشده و حتی نیروی متخصص در این حوزه در سازمان وجود ندارد، از این رو طرح پیشنهادی برای سپردن مسئولیت پل‌های عابرپیاده به واحد عمرانی و ترافیک شهرداری یزد به شورای شهر ارسال شده است.

رئیس سازمان فرهنگی اجتماعی ورزشی شهرداری یزد افزود: واگذاری مدیریت پل‌ها به این سازمان صرفاً با این دیدگاه که تبلیغات پل‌ها عنصری فرهنگی است صورت گرفته در حالی که مسائل آن باید در حوزه عمرانی و ترافیک شهرداری بررسی شود.

وی اظهار داشت: براساس طرح پیشنهادی که در کمیسیون‌های شورای شهر بررسی و تأیید شده است، از شهرداری خواستیم که مدیریت پل‌های عابر پیاده کلاً از سازمان فرهنگی اجتماعی ورزشی شهرداری گرفته شود یا حداقل تنها امور تبلیغاتی آن به این سازمان ارجاع داده شود.

ملازینلی با اشاره به موافقت اولیه شورا با این طرح، اظهار امیدواری کرد: لایحه آن به صحن علنی شورای شهر ارائه و تصویب شود.

رئیس سازمان فرهنگی اجتماعی ورزشی شهرداری یزد اضافه کرد: در حال حاضر نگهداری پل‌ها از سوی سازمان انجام می‌شود و پیمانکاران آسانسور پل‌ها نیز با سازمان همکاری می‌کنند اما با توجه به نبود تخصص و نیروی مورد نظر، این وضعیت باید اصلاح شود و قطعاً بعد از واگذاری این مسئولیت به واحد مربوطه، مکانیزه کردن و نگهداری از پل‌های عابر پیاده بهتر دنبال خواهد شد.

آدرس کوتاه :
رای شما
میانگین (0 آرا)
The average rating is 0.0 stars out of 5.