• یک‌شنبه، ۵ خرداد ۱۳۹۸
  • اوقات شرعی
  • وضعیت آب و هوا

آغاز به کار کمپین #نه_به_چهارشنبه_سوری_خطرناک

آغاز به کار کمپین #نه_به_چهارشنبه_سوری_خطرناک

رئیس سازمان آتش نشانی و خدمات ایمنی شهرداری یزد از رونمایی و آغاز به کار کمپین #نه_به_چهارشنبه_سوری_خطرناک خبر داد.

به گزارش روابط عمومی سازمان آتش نشانی و خدمات ایمنی شهرداری یزد، آتشپاد دوم سیدعباس میرشمسی رئیس سازمان اظهار داشت: از پانزدهم اسفند ماه سال جاری مطابق سنوات گذشته، آموزش خطرات ناشی از استفاده مواد محترقه و آتش زا را در سطح مدارس آغاز و از تاریخ نوزدهم اسفند ماه کمپین « # نه_به_چهارشنبه_سوری_خطرناک » رونمایی و شروع به کار می نماید و همچنین فعالیت مربیان آموزشی آغاز می شود.

سیدعباس میرشمسی در ادامه بیان نمود: هدف سازمان از اجرای این برنامه های آموزشی، پیشگری از حوادث و خطرات ناشی از استفاده مواد محترقه و آتش زا در شب چهارشنبه آخر سال و نیز آشنا کردن دانش آموزان با موادهای خطرآفرین است.

وی افزود: در تلاشیم که شهروندان و قشر آسیب پذیر جامعه اعم ازجوانان و نوجوانان را به این کمپین پیوند دهیم تا آئین باستانی چهارشنبه آخر سال را با آسایش و دور از هرگونه آسیب های جانی و مالی سپری نمایند.

رئیس سازمان آتش نشانی و خدمات ایمنی شهرداری یزد ضمن آرزوي سلامتي همراه با موفقيت براي شهروندان گرامي يادآور شد: تامين ايمني، آسايش و سلامت عمومي در جامعه جز با مشارکت شهروندان فراهم نمي شود و اميد داریم با رعايت موازين ايمني به خصوص توصيه هاي ارائه شده بكوشيم در روزهاي باقيمانده از سال با احتياط و پرهيز از رفتارهاي پرخطر زندگي را براي خود و ديگران تلخ نكنيم.

آدرس کوتاه :