• یک‌شنبه، ۵ خرداد ۱۳۹۸
  • اوقات شرعی
  • وضعیت آب و هوا

استقبال پرشور نوجوانان و جوانان از نخستین جشنواره بین المللی فیلم کوتاه شهر جهانی یزد

استقبال پرشور نوجوانان و جوانان از نخستین جشنواره بین المللی فیلم کوتاه شهر جهانی یزد

رئیس سازمان فرهنگی اجتماعی ورزشی شهرداری یزد از استقبال پرشور نوجوانان و جوانان از نخستین جشنواره فیلم کوتاه شهر جهانی خبر داد.

به گزارش مدیریت ارتباطات و امور بین الملل شهرداری یزد، عباس ملازینلی رئیس سازمان فرهنگی اجتماعی ورزشی شهرداری یزد در مراسم اختتامیه نخستین جشنواره بین المللی فیلم کوتاه شهر جهانی یزد که با حضور استاندار، رئیس و اعضای شورای اسلامی شهر، سرپرست شهرداری یزد و جمعی از مسئولان استانی و شهری و نیز هنرمندان استان برگزار شد، اظهار داشت: نخستین جشنواره بین المللی فیلم کوتاه شهر جهانی یزد با استقبال پرشور نوجوانان و جوانان همراه بود.

دبیر نخستین جشنواره بین المللی فیلم کوتاه شهر جهانی یزد افزود: با وجود این که از حق عضویت یزد به عنوان نماینده ایران در انجمن میراث جهانی زمان زیادی نگذشته است، توانستیم در این جشنواره حضور پیدا کنیم.

وی اظهارداشت: در تمامی شهرهای جهانی جاذبه‌های دلپذیر و دیدنی وجود دارد که شهر جهانی یزد نیز در نوع خود بی نظیر و دارای جاذبه‌های بی بدیلی است.

ملازینلی خاطرنشان کرد: این جشنواره در دو رده سنی ۱۴ تا ۱۷ سال و ۱۸ تا ۲۱ سال برگزار شد که در مجموع شصت و سه اثر به دبیرخانه ارسال و تنها سی و یک اثر در مرحله اول انتخاب شدند.

وی گفت: همچنین فیلم‌های ساخته شده با محتوای آثار دیدنی شهر جهانی یزد از استان‌هایی مانند سمنان، البرز، کرمان و سایر استان ها ارسال شده است.

رئیس سازمان فرهنگی اجتماعی ورزشی شهرداری یزد از برگزاری دومین جشنواره در سال آینده خبر داد و اظهار امیدواری کرد: با حمایت مسئولان، تلاش شرکت کنندگان و کسب تجربه، بتوان با قوت بیشتری این جشنواره را در سال های آینده برگزار کنیم.

در این مراسم که در سالن همایش‌های هلال احمر استان یزد برگزار شد، از برگزیدگان جشنواره با حضور نرگس آبیار کارگردان موفق و جوان کشور، استاندار یزد و جمعی از مسئولان استان تجلیل شد.

آدرس کوتاه :