شروع عمليات احداث مركز فرهنگي «كافه كتاب»

شروع عمليات احداث مركز فرهنگي «كافه كتاب»

در راستاي اجرايي شدن مصوبه شوراي اسلامي شهر يزد و با هدف ارتقاي فرهنگ كتابخواني عمليات احداث مركز فرهنگي «كافه كتاب» در بلوار شهيد صدوقي آغاز شد.

 دفتر سرمايه گذاري و امور مشاركت­ها با توجه به اهميت و ضرورت استفاده بهينه از املاك و اراضي شهرداري و در راستاي ارائه هرچه بهتر خدمات فرهنگي به شهروندان، شهرداري يزد با مشاركت بخش خصوصي اقدام به راه اندازي مركز فرهنگي «كافه كتاب» نموده است.

 احداث مركز فرهنگي «كافه كتاب» با هدف ارتقاي فرهنگ كتابخواني و با توجه به مصوبه شوراي اسلامي شهر يزد انجام شده است. در اين قرارداد مشاركتي كه به روش BOT مي باشد، آورده شهرداري يزد محل احداث پروژه به متراژ تقريبي 204 مترمربع و آورده شريك طرف قرارداد كليه هزينه هاي آماده سازي ملك، خريد تجهيزات و ساير ملزومات لازم براي بهره برداري از پروژه مي باشد. عرضه كتاب هاي آموزشي و سرگرمي كودك و نوجوان، كتاب هاي لاتين و مرجع، عرضه انواع لوح فشرده آموزشي، برگزاري نشست هاي تخصصي در حوزه فرهنگ و هنر، برگزاري جلسات نقد فيلم و كتاب از جمله خدمات ارائه شده در اين مركز خواهد بود.

آقاي مهندس عظيمي­ زاده شهردار محترم يزد اين قرارداد را در تاريخ سوم شهريور ماه سال جاري به شريك طرف قرارداد ابلاغ نمودند و به دنبال آن ملك محل احداث مركز فرهنگي «كافه كتاب» مورخ پنجم شهريور ماه به سرمايه گذار تحويل تا نسبت به تجهيز كارگاه و شروع عمليات آماده سازي اقدام نمايد.