تفاهم نامه شهرداری یزد با انجمن صنفی تولید کنندگان کاشی و سرامیک کشور(دفتر یزد)

تفاهم نامه شهرداری یزد با انجمن صنفی تولید کنندگان کاشی و سرامیک کشور(دفتر یزد)

شهرداری یزد در راستای ارتقاء سطح خدمات شهری و حمایت از تولیدات کالاهای داخلی و همچنین خدمت رسانی بیشتر و بهتر به همشهریان عزیز، تفاهم نامه ای را با انجمن صنفی تولید کنندگان کاشی و سرامیک کشور(دفتر یزد) امضاء نمود.

آقای مهندس صلواتی با اعلام این خبر افزودند که با انعقاد این تفاهم نامه در نظر است تا با همکاری شهرداری یزد بدنه تعداد 11 باب از تقاطع های غیر همسطح شهر یزد توسط کارخانه های تولید کننده کاشی و سرامیک یزد زیباسازی و کاشی کاری گردد.

مدیر دفتر سرمایه گذاری و امور مشارکتهای شهرداری یزد اضافه نمودند که بر اساس این طرح مشارکتی؛ با بهره گیری از ظرفیت صنعت کاشی و سرامیک استان ضمن بدنه سازی تقاطع های غیر همسطح نقاط مختلف شهر و زیبا سازی سطحی معادل 80000 مترمربع به ارزش تقریبی 64/000/000/000 ريال، زمینه معرفی بهتر توانمندی های استان یزد در حوزه های هنری ، فنی و غیره برای همشهریان و گردشگران فراهم خواهد شد.

امید است با اجرای این طرح که با اراده و دستور شهردار محترم یزد در حال پیگیری می باشد، هدف ایجاد فضای بصری زیبا و درخور شهری، همچنین رونق اقتصادی بیشتر برای این صنعت بزرگ که در حال حاضر پتانسیل اشتغال برای حداقل 75000 نیروی انسانی را در استان بصورت مستقیم و غیر مستقیم ایجاد نموده است تامین گردد.

دفتر سرمایه گذاری و امور مشارکتهای شهرداری یزد