آغاز عملیات پروژه مشارکتی مرکز تجارت یزد

آغاز عملیات پروژه مشارکتی مرکز تجارت یزد

دوشنبه مورخ 1393/11/20 همزمان با ايام الله دهه فجر و سي و ششمين سالگرد پيروزي انقلاب اسلامی مراسم آغاز عملیات پروژه مشارکتی مرکز تجارت یزد در محل ضلع شرقی میدان امام علی (ع) با مشاركت شهرداري يزد و بخش خصوصي  كلنگ زني شد

این پروژه در زمینی به مساحت 10783 مترمربع و زیربنای 90000 مترمربع با حجم سرمایه گذاري به میزان 1500 میلیارد ریال به مدت 5 سال به بهره برداري خواهد رسيد.

در این مراسم مهندس عظیمی زاده شهردار يزد به منظور کسب درآمد پایدار برای شهرداری و توسعه روز افزون شهر از تداوم و همكاري مستمر با سرمایه گذاران و مشارکت بخش خصوصي خبر داد.

شهردار یزد خاطرنشان کرد نگاه عدالت محور شورای اسلامی شهر نسبت به همه شهر وجود دارد و فعالیت های عمرانی در همه شهر در حال انجام است.

وی ابراز داشت: باید قبول کنیم که نیازهای شهر تمام نشدنی است و هرچه کار کنیم کم است و این ضرورت کمکهای دولت را به شهرداری ها می رساند.

مهندس عظیمی زاده همچنین با ارائه گزارشی از پروژه های شهرداری گفت: در هفت ماهه اول امسال با مصرف کل اعتبار آسفالت، در حدود یک میلیون متر مربع آسفالت در سطح شهر انجام شده است.

علاوه بر این تجهیز ناوگان شهرداری با صرف 100 میلیارد ریال، راه اندازی دستگاههای جدید کارخانه آسفالت، بهره برداری از خط تولید شن و ماسه سنگ شکن و دستگاه بچینگ تولید بتن و ... از دیگر پروژه هایی بود که شهردار یزد در این مراسم نام برد.

جناب آقاي محمود شاکری شمسی فرماندار یزد در این مراسم با تمجید از مبحث مشارکت خاطرنشان کرد: مشارکت باب فرخنده ای است که از چند سال قبل در شهرداری شروع شده و توان بخش خصوصی و تعاونی را به خدمت می گیرد.

محمود شاکری شمسی با توجه به پایان سال و فرا رسیدن ایام سال نو اظهار امیدواری کرد : شهرداری نسبت به خدمات شهر، کارهای لازم را در ورودیهای شهر، پارکها و استراحتگاهها انجام دهد و طراوت خاصی را به شهر ببخشید.