انتصاب محمد شیبانی به سمت رئیس سازمان سرمایه گذاری و مشارکتهای مردمی شهرداری یزد

انتصاب محمد شیبانی به سمت رئیس سازمان سرمایه گذاری و مشارکتهای مردمی شهرداری یزد

شهردار یزد طی حکمی محمد شیبانی را به سمت رئیس سازمان سرمایه گذاری و مشارکتهای مردمی شهرداری یزد منصوب کرد

به گزارش روابط عمومی سازمان سرمایه گذاری و مشارکتهای مردمی شهرداری یزد  جمال الدین عزیزی طی حکمی محمد شیبانی را به سمت رئیس سازمان سرمایه گذاری و مشارکتهای مردمی شهرداری یزد منصوب کرد

شهردار شهر جهانی یزد در این ابلاغ آورده است:

ثبت یزد در فهرست میراث جهانی به معنای گشایش افق های نو پیش روی این شهر تاریخی است. شخصیت و جایگاه متمایز شهری در گرو نگرش جدید و متفاوت ما نسبت به مقوله مدیریت شهری خواهد بود و حفظ این میراث سترگ مستلزم حسن تدبیر کارگزاران در بهره گیری از ظرفیت ها، مسئولیت پذیری برای رفع کاستی ها و تلاش برای ساخت شهر الگوی ایرانی اسلامی است.امروزه مدیران شهری کلانشهر های مطرح دنیا بهترین روش برای سرعت بخشیدن به توسعه شهری و ایجاد  زیر ساختهای مورد نیاز شهروندان با هدف ارتقای کیفیت زندگی را مشارکت بخش خصوصی مطرح کرده اند. بدیهی است جذب منابع مالی و اعتباری بخش خصوصی و غیر خصوصی و بهبود سرمایه گذاری و مشارکتهای مردمی و بهینه سازی چرخه اجرائی برای هماهنگی و ایجاد زمینه مناسب در استفاده از منابع موجود بسیار حائز اهمیت است.

لذا با استعانت از درگاه حق و نظر به تعهد و تخصص جنابعالی، به استناد ماده 10 اساسنامه سازمان، به موجب این ابلاغ جنابعالی  به سمت رئیس سازمان سرمایه گذاری و مشارکتهای مردمی شهرداری یزد منصوب می گردید. امید است در پرتو عنایات الهی،در چارچوب مصوبات هیات مدیره و شورای سازمان و مفاد اساسنامه، با بهره گیری از تجارب ارزشمند گذشته در راستای فراهم آوردن زمینه و بستر مشارکت اشخاص حقیقی و حقوقی در امور مربوط به شهرداری با برنامه ریزی و هماهنگی کامل با سایر نهادها و دستگاههای اجرائی و نیز فراهم آوردن الگوی کارآمد در تامین منابع مالی مستمر و پایدار برای شهرداری، شاهد پیشرفت روزافزون شهر دارالعباده یزد و ارتقای خدمت رسانی به مردم شریف یزد باشیم.